Оголошення про скликання чергової ХXVІІІ сесії районної ради VІI скликання

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 08 жовтня 2018 року №13 «Про скликання XXVIІІ сесії районної ради VІІ скликання» скликається ХXVІІI сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XXVІII сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 18 жовтня 2018 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 09.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році.

2. Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ПЕЧЕНІЗЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

3. Про   внесення   змін  до  Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Печенізького району Харківської області на  2018 – 2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26 квітня 2018 року.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 10 листопада 2016 року «Про затвердження списку присяжних на 2017-2019 роки» (із змінами).

6. Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Печенізького району.

7. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Печенізького району постери на банери із комунальної власності територіальної громади смт. Печеніги, с. П’ятницьке, с. Кицівка, с. Приморське.

8. Різне.