Радиодетали

В Печенізькому районі відкрили міні-проект "Садочок моєї мрії"

Дата публикации

11 жовтня 2018 року в Печенізькому районі відбулося урочисте відкриття  міні-проекту "Садочок моєї мрії", реалізованого в рамках участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В урочистих заходах взяли участь голова Печенізької районної ради Лариса Ярова та депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров.

Міні-проект «Садочок моєї мрії» став переможцем обласного конкурсу «Разом у майбутнє» у номінації «Добробут та розвиток громад» у 2018 році.

В рамках реалізації проекту «Садочок моєї мрії» придбано та встановлено ігровий дитячий майданчик на території Печенізького ДНЗ № 2, а також зведено паркан навколо території садочка.

Загальна вартість проекту складає – 297 916 грн., з них кошти обласного бюджету -148 958 грн., кошти районного бюджету – 134 062 грн., кошти конкурсанта – 14 896 грн.

"Завдяки спільним зусиллям Харківської обласної ради, Печенізької районної ради та ініціативної групи нам вдалося втілити в життя чудовий дитячий об’єкт, який, на мою думку, стане улюбленим місцем проведення активного дозвілля дітей. Щира подяка всім,  хто долучився до цієї доброї справи. Бажаю всім доброго здоров’я, миру, благополуччя, а діточкам -  корисного дозвілля, позитивних емоцій та веселого настрою", - зазначила Лариса Ярова, голова райради.

У своєму виступі депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров привітав присутніх із відкриттям такого чудового майданчику, подякував за участь у конкурсі та побажав не зупинятися на досягнутому і втілювати в життя якомога більше нових проектів. Переможці обласного конкурсу отримали від Олександра Сергійовича Сертифікат, який засвідчує успішну реалізацію міні-проекту "Садочок моєї мрії".

З нагоди урочистої події від почесних гостей дитячий садочок отримав цінний подарунок.

В свою чергу, колектив дитсадка, батьки та діти щиро дякували за відкриття такого чудового дитячого майданчику і на згадку подарували Ларисі Володимирівні та Олександру Сергійовичу подарунки, які виготовлені власноруч.

Наприкінці заходу діти залюбки опанували нові гірки, гойдалки, пісочницю та інше.

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)