В Печенізькому районі відкрили міні-проект "Садочок моєї мрії"

11 жовтня 2018 року в Печенізькому районі відбулося урочисте відкриття  міні-проекту "Садочок моєї мрії", реалізованого в рамках участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В урочистих заходах взяли участь голова Печенізької районної ради Лариса Ярова та депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров.

Міні-проект «Садочок моєї мрії» став переможцем обласного конкурсу «Разом у майбутнє» у номінації «Добробут та розвиток громад» у 2018 році.

В рамках реалізації проекту «Садочок моєї мрії» придбано та встановлено ігровий дитячий майданчик на території Печенізького ДНЗ № 2, а також зведено паркан навколо території садочка.

Загальна вартість проекту складає – 297 916 грн., з них кошти обласного бюджету -148 958 грн., кошти районного бюджету – 134 062 грн., кошти конкурсанта – 14 896 грн.

"Завдяки спільним зусиллям Харківської обласної ради, Печенізької районної ради та ініціативної групи нам вдалося втілити в життя чудовий дитячий об’єкт, який, на мою думку, стане улюбленим місцем проведення активного дозвілля дітей. Щира подяка всім,  хто долучився до цієї доброї справи. Бажаю всім доброго здоров’я, миру, благополуччя, а діточкам -  корисного дозвілля, позитивних емоцій та веселого настрою", - зазначила Лариса Ярова, голова райради.

У своєму виступі депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров привітав присутніх із відкриттям такого чудового майданчику, подякував за участь у конкурсі та побажав не зупинятися на досягнутому і втілювати в життя якомога більше нових проектів. Переможці обласного конкурсу отримали від Олександра Сергійовича Сертифікат, який засвідчує успішну реалізацію міні-проекту "Садочок моєї мрії".

З нагоди урочистої події від почесних гостей дитячий садочок отримав цінний подарунок.

В свою чергу, колектив дитсадка, батьки та діти щиро дякували за відкриття такого чудового дитячого майданчику і на згадку подарували Ларисі Володимирівні та Олександру Сергійовичу подарунки, які виготовлені власноруч.

Наприкінці заходу діти залюбки опанували нові гірки, гойдалки, пісочницю та інше.