Обговорено питання діяльності дитячо-юнацької спортивної школи

Під час наради за участі голови районної ради Лариси Ярової, начальника відділу освіти Наталії Прохорчук та директора дитячо-юнацької спортивної школи Анатолія Киценка обговорено організаційні, господарські, а також матеріально-технічні питання забезпечення діяльності Печенізької дитячо-юнацької спортивної школи Печенізької районної ради Харківської області.

Зокрема, під час спілкування головою районної ради було наголошено на необхідності затвердження більш активного графіка участі вихованців спортивних секцій школи в районних, міжрайонних та міжобласних змаганнях, аби наші підлітки, спортсмени, мали можливість набуття досвіду в командних змаганнях з вихованцями інших спортивних шкіл.

На нараді також обговорено питання скорішого врегулювання алгоритму оперативного погодження з обласними структурами маршрутів руху «Шкільних автобусів» у випадках, коли цей транспорт виїздить поза межі району для участі в різних заходах в м. Харкові. За словами начальника відділу освіти Наталії Прохорчук, розробка маршрутів «Шкільних автобусів», як і питання їх зміни, - досить серйозне і не вирішується виключно керівниками освітніх закладів, які є власниками транспорту. Але над ним відділу освіти та керівникам закладів потрібно працювати, аби забезпечити участь учнів, вихованців у змаганнях, виїздах на міські екскурсії тощо.