Чергова сесія районного парламенту відбулася активно й результативно

18 жовтня 2018 року під головуванням голови районної ради Лариси Ярової відбулося пленарне засідання чергової 28 сесії Печенізької районної ради 7 скликання.

У роботі сесії взяли участь депутати районної ради, а також фахівці з питань бюджету, освіти, взаємодії з правоохоронними органами.

Напередодні прийняття рішень депутати, члени постійних комісій ради, детально вивчили питання на окремих засіданнях комісій за участі фахівців з відповідних напрямків.

Одностайно депутатським корпусом підтримано рішення про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році. Як повідомила Лариса Ярова, наразі різними громадськими організаціями та спілками, батьківськими радами, органами самоорганізації населення для участі в обласному конкурсі в 2019 році підготовлено 10 проектів, які заручилися підтримкою районної ради у питанні їх співфінансування в разі здобуття перемоги в конкурсі. За словами голови районної ради, кожен із запропонованих проектів є важливим та необхідним для розвитку Печенізького району, тому районна рада вболіватиме за будь-який з них. Окремо було названо по дві проектних роботи, які заручилися підтримкою у співфінансуванні з боку Печенізької селищної та Мартівської сільської рад.

Депутатським корпусом також прийнято рішення про створення комунальної установи «Печенізький інклюзивно-ресурсний центр Печенізької районної ради Харківської області», затверджено Положення про порядок призначення та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Печенізького району, а це стосується керівників закладів медицини, освіти й культури. На пленарному засіданні такожвнесено   зміни   до   Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та   протидії   злочинності   на території Печенізького району Харківської області на 2018 – 2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26 квітня 2018 року, та прийнято рішення щодо внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» у питанні придбання теплового лічильника для Артемівського закладу освіти.

Окрім того, своїм рішенням депутати райради внесли зміни до рішення районної ради від 10 листопада 2016 року «Про затвердження списку присяжних на 2017-2019 роки» та надали згоду на прийняття у спільнувласність територіальних громад сіл, селища Печенізького району майна (постерів), яке використовується закладами культури, із комунальної власності територіальної громади смт. Печеніги, с. П’ятницьке, с. Кицівка, с. Приморське.