Депутати райради відвідали Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського

По завершенню офіційної частини чергової сесії депутати районної ради на запрошення голови Лариси Ярової відвідали Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського та ознайомилися з умовами навчання першокласників ліцею, ресурсною кімнатою, де супроводжуються діти з особливими освітніми потребами, а також із завершенням робіт у спортивному залі ліцею, передбачених одним із проектів-переможців конкурсу «Разом у майбутнє» в 2018 році.

Робочим оглядовим візитом депутати районної ради черговий раз засвідчили свою зацікавленість в особистому внеску кожного народного обранця у прийняття спільних рішень, які є важливими для розвитку галузі освіти та інших сфер діяльності в районі, а також у необхідності ініціативної злагодженої співпраці бюджетів усіх рівнів для отримання конкретного результату. Депутати вкотре переконалися особисто, що кожен голос у прийнятті рішення – це не лише голосування «за» або «проти», а спільна робота, яка є важливою, необхідною та корисною для громади Печенізького краю.