Міні-проект «Створення спортивно-оздоровчого центру" відкрито!

19 жовтня в Печенізькому районі відкрито міні-проект «Створення спортивно-оздоровчого центру».

В урочистому його відкритті взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Никитченко, представники педколективу та учнівської молоді Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського.

Сертифікат переможця конкурсу вручено вчителю фізичного виховання ліцею Олександру Сіренку.

Ліцеїсти цього дня отримали також в подарунок від керівництва району спортивне обладнання, необхідне для занять на уроках фізкультури та в спортивних секціях ДЮСШ.

Міні-проект є одним із трьох переможців конкурсу Харківської обласної ради «Разом у майбутнє» у 2018 році у Печенізькому районі. Проектом передбачено здійснення ремонтно-будівельних робіт у спортивному залі Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського, а саме: шпаклювання та фарбування стелі й стін; розчищення старої фарби та фарбування підлоги з нанесенням розмітки; нанесення декоративного малюнку на стіни та встановлення захисної сітки на вікна.

Центр, який щороку поповнюється та оснащується спортивним інвентарем і обладнанням, стане потужним поштовхом для активізації спортивного руху всього району та достойною сучасною платформою для проведення різноманітних масових районних спортивних заходів.

Загальна вартість проекту складає 298 351 грн., в тому числі кошти: - Харківської обласної ради – 50% - 149 175 грн. - Печенізької районної ради – 45% - 134 258 грн. - Батьківської ради Печенізького ліцею ім.. Г.Семирадського 1-3 ст. – 14 918 грн.