«Пакунки малюка» вручено молодим сім’ям Печеніжчини

З вересня цього року українським урядом уперше запроваджено такий вид допомоги для новонароджених – «пакунок малюка».

До нього входять найнеобхідніші речі для немовляти, а також друковані матеріали для мами з інформацією про догляд за немовлям. Вартість одного бебі-боксу –3377 грн 80 коп. Це набір з 25 найнеобхідніших для новонароджених діток речей. Зокрема, це одяг, підгузки, ковдри, рушник, матрац, дитячі крем та мило, ножиці, серветки, пелюшки, термометри.

Весь комплект упакований в коробку-колиску з міцного картону розміром 43×70×27 см. «Дуже якісна продукція. Це гарна допомога на перші дні для мами, яка повертається додому, коли майже ще нічого не придбано, а тут все повністю укомплектовано від памперсів до ножиць. Сьогодні, такий подарунок високої вартості, гарно упакований стане в нагоді новонародженій дитині», – розповіла Лариса Ярова, голова районної ради. Голова райради та перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Никитченко за дорученням губернатора Харківщини Юлії Світличної вручили бебі-бокси молодим мамам та бабусі новонароджених печенізьких немовлят та побажали молодим родинам щастя і здоров’я, миру та активного розвитку, аби малята росли веселими, цікавими і щасливими дітьми на радість батькам, радували своїми успіхами і досягненнями..