На щотижневій нараді 22 жовтня 2018 року

Під час щотижневої наради, яка відбулася 22 жовтня 2018 року за участі керівництва районної державної адміністрації, районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування, було вирішено ряд важливих питань.

Голова районної ради Лариса Ярова повідомила присутніх про участь та Порядок денний загальних зборів Асоціації ОМС Харківської області, які відбулися на минулому тижні.

Також голова райради проінформувала про рішення, прийняті на 28 сесії районної ради, що відбулася 18 жовтня поточного року. Окрім того, голова райради повідомила керівників щодо запланованого візиту шкільних лідерів місцевого самоврядування до Харківської обласної ради, який планується на поточному тижні. Про початок опалювального сезону в районі доповіли начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та НС Світлана Ковтун, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Прохорчук, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Лариса Данильченко, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району» Олександр Жадан, Печенізький селищний голова Юрій Мариненко, Мартівський сільський голова Ігнат Нечипорук, Артемівський сільський голова Олександр Чумак. Новобурлуцький сільський голова Володимир Маренич, Борщівський сільський голова Олена Передеря. Про реалізацію медичної реформи в районі та хід підписання електронних декларацій доповів головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району» Олександр Жадан. Про хід проведення осінньо-польових робіт в районі доповіла начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Любов Ісичко. Про проведення ремонту доріг в районі за рахунок коштів бюджетів різних рівнів доповів начальник Чугуївського райавтодору Андрій Владіміров.