У районному Будинку культури розпочала роботу виставка творчих робіт наших земляків!

24 жовтня 2018 року у фойє Печенізького районного Будинку культури відкрито виставку сучасного образотворчого та фотомистецтва наших земляків: Анатолія Суркова, Миколи Корнейка, Ірини Теперик, Любові Строкан.

Виставка присвячена 175 - річчю з дня народження нашого земляка, художника світового рівня - Генріха Семирадського.

Голова районної ради Лариса Ярова взяла участь у відкритті виставки, привітавши всіх її відвідувачів та організаторів.

Виставка творчих робіт працюватиме в Будинку культури з 24 по 26 жовтня 2018 року, після чого буде перенесена до районного Краєзнавчого музею ім.Т.А.Суліми та працюватиме протягом листопада 2018 року.

Долучайтесь до світу прекрасного!

Виставка цікавих творчих робіт наших земляків чекає на вас!