Шкільні лідери Печеніжчини відвідали Харківську ОДА та облраду

25 жовтня до Харківської обласної державної адміністрації та обласної ради завітали старшокласники – лідери учнівського самоврядування Печенізького району, разом із головою Печенізької районної ради Ларисою Яровою, яка ініціювала зустріч членів Печенізької районної Асоціації старшокласників «Лідери XXI століття» в обласному парламенті та облдержадміністрації.

Заступник голови обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев розповів шкільним лідерам Печеніжчини про принципи роботи обласного органу виконавчої влади, про командну роботу керівництва та структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Анатолій Валерійович звернув увагу гостей на те, що серед керівного складу обласної державної адміністрації працює багато молодих людей на чолі з губернатором Юлією Світличною, які ще не так давно були учнями, студентами, а сьогодні працюють на відповідальних посадах та разом з командою однодумців вирішують питання економічного й соціального розвитку Харківщини.

Він повідомив учням про проекти підтримки молодіжних лідерів та програми стажування, які реалізуються в ХОДА та дають змогу представникам молоді долучитися до державного управління і проявити себе на державній службі.

«В нас молода та енергійна команда, і ми раді залучати до роботи молодь, яка має ідеї та прагне змінювати нашу країну на краще», - підкреслив заступник керівника області.

Печенізькі школярі з інтересом спілкувалися з керівником, активно задавали питання щодо роботи обласної державної адміністрації.

По завершенню спілкування старшокласники Печеніжчини щиро дякували заступнику губернатора за цікаве й дружнє спілкування та вручили Анатолію Валерійовичу печенізькі сувеніри: цілющі трави для чаю, розписні пряники та інші гостинці.