Радиодетали

Лідери учнівської молоді Печеніжчини - в Харківській облраді

Дата публикации

Під час візиту членів Печенізької районної Асоціації старшокласників «Лідери XXI століття» до Харківської обласної ради, організованого головою Печенізької районної ради Ларисою Яровою 25 жовтня, учнівські лідери Печеніжчини поспілкувалися з Олександром Сінєльніком – начальником відділу кадрової роботи та нагород управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом обласної ради.

Олександр Петрович ознайомив старшокласників з принципами роботи обласного органу місцевого самоврядування, поінформував присутніх зі структурою та повноваженнями обласної ради, розповів про організацію пленарних засідань, постійних комісій, депутатських фракцій.

Печенізьку делегацію в обласній раді зустрів також депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров, який на прикладі роботи постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації, яку очолює депутат, ознайомив печенізьких шкільних лідерів з тим, як депутати облради працюють в постійних комісіях.

Школярі почули, що представницький орган Харківщини працює досить продуктивно і конструктивно, більшість депутатів постійно тримають руку на пульсі життя регіону і оперативно реагують на проблеми територіальних громад.

Під час спілкування школярі спробували уявити себе депутатами ради, внести ділові пропозиції щодо розвитку громад та оформити їх у власні виступи.

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)