Лідери учнівської молоді Печеніжчини - в Харківській облраді

Під час візиту членів Печенізької районної Асоціації старшокласників «Лідери XXI століття» до Харківської обласної ради, організованого головою Печенізької районної ради Ларисою Яровою 25 жовтня, учнівські лідери Печеніжчини поспілкувалися з Олександром Сінєльніком – начальником відділу кадрової роботи та нагород управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом обласної ради.

Олександр Петрович ознайомив старшокласників з принципами роботи обласного органу місцевого самоврядування, поінформував присутніх зі структурою та повноваженнями обласної ради, розповів про організацію пленарних засідань, постійних комісій, депутатських фракцій.

Печенізьку делегацію в обласній раді зустрів також депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров, який на прикладі роботи постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації, яку очолює депутат, ознайомив печенізьких шкільних лідерів з тим, як депутати облради працюють в постійних комісіях.

Школярі почули, що представницький орган Харківщини працює досить продуктивно і конструктивно, більшість депутатів постійно тримають руку на пульсі життя регіону і оперативно реагують на проблеми територіальних громад.

Під час спілкування школярі спробували уявити себе депутатами ради, внести ділові пропозиції щодо розвитку громад та оформити їх у власні виступи.