Старшокласники району відвідали прес-центр обласної державної адміністрації та облради

Під час екскурсії лідерів учнівського самоврядування Печеніжчини до Харківської обласної ради та облдержадміністрації школярі ознайомилися з роботою обласного прес-центру, спеціального підрозділу, що працює з метою інформаційного забезпечення діяльності обласної ради та ОДА.

В приміщенні, де проходить спілкування із журналістами, громадськістю, школярі мали змогу поспілкуватися з представниками прес-служби Харківської обласної державної адміністрації.

Шкільні лідери освітніх закладів Печенізького району теж поділилися власним досвідом створення шкільного телебачення в Мартівській загальноосвітній школі, яке працює протягом року. По завершенню цікавого екскурсійного дня в обласному парламенті та облдержадміністрації школярі пройшлися кулуарами та відвідали обласну депутатську столову, де їм запропонували смачний обід.