В Артемівському навчально-виховному комплексі урочисто відкрито міні-проект «Через фізичну культуру та спорт – до сильної громади!»

26 жовтня урочисто відкрито міні-проект, який завершив естафету реалізації проектів-переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє» в 2018 році у Печенізькому районі.

Міні-проект «Через фізичну культуру та спорт – до сильної громади!» по облаштуванню спортивного залу Артемівського навчально-виховного комплексу є одним із трьох проектів-переможців конкурсу, які здобула Печеніжчина у 2018 році.

В урочистому відкритті оновленого спортзалу взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров, директор освітнього закладу Валентина Щеголяєва, директор районної ДЮСШ Анатолій Киценко, педагоги, учні, вихованці та мешканці села Артемівка. Господярям освітнього закладу Лариса Ярова вручила сертифікат, який підтверджує успішну реалізацію проекту «Через фізичну культуру та спорт – до сильної громади!».

- Дякуємо обласній раді, депутатському корпусу районної ради, батьківській раді та всім, хто долучився до цієї доброї справи. В цьому році спільними зусиллями ми приділили серйозну увагу розвитку спортивної бази в селі Артемівка. Сподіваємось, із вирішенням питання оновлення матеріальної бази , робота в спортивному залі, як і на відкритому новозбудованому спортивному майданчику, кипітиме. В артемівської молоді є всі умови працювати над собою, а також шанси продемонструвати результати спортивних досягнень на змаганнях різних рівнів, - зазначила голова районної ради Лариса Ярова.

Подарунок, сертифікат на придбання спортивного інвентарю, вручив артемівцям Олександр Гусаров.

Проектом «Через фізичну культуру та спорт – до сильної громади!» передбачено: - Заміну системи освітлення спортивного залу Артемівського НВК; - Поточний ремонт спортзалу Артемівського НВК; - Естетичне оформлення стін; - Придбання спортивного обладнання та інвентарю (матів гімнастичних, гирь, силових лав, штанги, гантелів, м’ячів волейбольних, баскетбольних, футбольних, футзальних та іншого)

Загальна вартість проекту – 296 960 грн.,

в тому числі кошти:

- Харківської обласної ради – 50% - 148 480 грн.

- Печенізької районної ради – 45% - 133 632 грн.

- Батьківської ради Печенізької дитячо-юнацької спортивної школи - 5% - 14 848 грн.