НА ЩОТИЖНЕВІЙ НАРАДІ 29 ЖОВТНЯ

29 жовтня 2018 року під керівництвом заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Ольги Кизим відбулася чергова апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Під час наради голова районної ради Лариса Ярова проінформувала присутніх, що 25 жовтня 2018 року лідери учнівського самоврядування Печенізького району відвідали Будинок рад. В ході екскурсії діти ознайомилися з роботою Харківської облдержадміністрації, Харківської обласної ради та обласного прес-центру. Крім того, Лариса Володимирівна повідомила, що 26 жовтня 2018 року в селі Артемівка відбулося урочисте відкриття міні-проекту «Через фізичну культуру та спорт – до сильної громади!». А також інформувала присутніх про проведення 15 листопада 2018 року чергової сесії Печенізької районної ради.

В ході щотижневої наради обговорено питання про проведення в районі «Тижня права», про стан розрахунків с/г підприємств з населенням за оренду земельних ділянок(паїв), про виконання бюджету за III квартал 2018 року, про внесення змін до порядку надання населенню субсидій, про аналіз виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №816-р.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.