В Печенігах проходить міжрайонний методичний міст для керівників закладів освіти Печенізького та Шевченківського районів

31 жовтня в КЗ «Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського Печенізької районної ради Харківської області» проходить міжрайонний методичний міст для керівників закладів освіти Печенізького та Шевченківського районів за темою «Акмеологічний підхід в управлінській діяльності сучасного керівника закладу освіти».

Захід відбувається за участі методистів відділів освіти, керівників закладів освіти двох районів.

Окреслити актуальні питання впровадження в управлінську діяльність керівників закладів освіти акмеологічного підходу для підвищення якості знань – такою є мета семінару-практикуму.

Голова районної ради Лариса Ярова зустріла гостей із сусіднього району та привітала учасників освітнього заходу.

Лариса Ярова поінформувала, як відбувається в Печенізькому районі взаємодія районної ради із закладами освіти, як саме депутатський корпус районної ради приділяє увагу розвитку освіти в районі. Голова райради навела приклади співпраці освітян з органами місцевого самоврядування в питаннях розвитку освіти на Печеніжчині, підкресливши, що важливі завдання вирішуються лише разом.

Побажавши успіху у проведенні спільного заходу, голова райради висловила упевненість, що міжрайонна зустріч буде цікавою і плідною.