Лариса Ярова взяла участь у форумі лідерів учнівського самоврядування Печеніжчини

2 листопада 2018 року у центрі дитячої та юнацької творчості відбулося засідання Печенізької районної асоціації старшокласників «Лідери ХХІ століття» за темою «Лідерство - запорука успіху».

У роботі форуму лідерів учнівського самоврядування Печенізького району взяли участь старшокласники – члени асоціації, голова районної ради Лариса Ярова, директор центру Леся Кохан, педагогічні працівники закладів освіти району.

Члени асоціації зібралися з метою заслуховування звіту лідерів учнівського самоврядування про проведену роботу за 2017/2018 н.р., а також планування роботи на 2018/2019 н.р. та обрання голови Печенізької районної асоціації старшокласників «Лідери ХХІ століття».

Звертаючись до активних старшокласників Печеніжчини, голова районної ради підкреслила: «Кожен з вас є лідером серед своїх однокласників, друзів, у своєму навчальному закладі. Я це відчула, спілкуючись з вами. Нам цікаво працювати разом. Бажаю вам у своєму житті розвинути лідерські якості, аби це допомогло кожному з вас визначитися з майбутньою професією та взагалі справою свого життя. Зичу, аби ви стали успішними людьми, й вірю, що це буде саме так!»

Учасники засідання підвели підсумки роботи у минулому навчальному році, заслухавши звіти про проведену роботу шкільних учнівських рад «Скарби серця» Артемівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ст.», «Юність» Новобурлуцького НВК, «Вільна Незалежна асоціація школярів» КЗ «Мартівський ліцей», «Нове покоління» КЗ «Печенізький ліцей ім. Г. Семирадського».

Учнівські самоврядці затвердили план роботи на 2018/2019 навчальний рік, таємним голосуванням обрали голову Печенізької районної асоціації старшокласників «Лідери ХХІ століття», ним став Артем Старіков.

Спілкуючись за круглим столом, учасники засідання разом з Ларисою Яровою визначили пріоритети, з якими необхідно звернутися до місцевих рад району з пропозиціями щодо уваги до окремих питань розвитку громад, серед яких необхідність будівництва баскетбольного майданчика в села Артемівка, мобілізація ресурсів для очищення довкілля, ремонт пришкільних територій, інше.

Лідери-старшокласники Печеніжчини склали та підписали листа, адресованого першим особам області зі словами вдячності за теплий прийом у Будинку рад, який відбувся 25 жовтня цього року.

Голова районної ради Лариса Ярова запросила лідерів учнівського самоврядування до спільного відзначення Дня місцевого самоврядування у Печенізькому районі.