Голова районної ради Лариса Ярова відвідала удома ветеранів війни

Щорічні відвідини ветеранів війни напередодні Дня Перемоги давно на Печеніжчині стали традицією.

Але пам’ятаючи, що найвразливіші категорії людей похилого віку потребують постійної уваги, спілкування з ними голова Печенізької районної ради Лариса Ярова підтримує постійно протягом року.

2 листопада Лариса Ярова та перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Никитченко завітали до ветеранів війни Печеніжчини, аби поспілкуватися з поважними людьми, поцікавитися про соціально-побутові умови проживання та підтримати матеріально.

Під час спілкування ветерани звернулися до посадових осіб зі своїми проблемами. Деякі з них були вирішені просто під час відвідин, решта – взяті під особистий контроль та будуть вирішені найближчим часом.

Керівники району передали людям поважного віку продуктові набори та побажали здоров’я, уваги й піклування рідних і близьких людей.