Вітаємо працівників соцсфери Печеніжчини!

Шановні працівники соціальної сфери!

Цього тижня ми відзначаємо ваше професійне свято - День працівника соціальної сфери.

Це свято людей, для яких не буває чужих проблем і турбот. Це день тих, хто присвятив своє життя високій і благородній меті – допомагати людям.

Ваша робота, без перебільшення, стосується кожного в нашому районі.

Бути в потрібну хвилину поруч, підтримати і вселити віру в завтрашній день – не просто професійне гасло, а ваш життєвий принцип. Адже соціальний працівник – це не слово в графі «професія», це – передусім, покликання душі та великого серця. Ви завжди на передовій, оберігаєте та захищаєте! Саме ви, наші скромні й іноді зовсім непомітні герої, стоїте на варті соціальної справедливості! І суто по-людськи, за зовсім скромну заробітну плату, щодня здійснюєте справжній подвиг. Ви готові стояти до останнього, щоб зробити життя багатьох людей хоча б на краплиночку кращим!

Тож щастя вам і натхнення! Сили й терпіння! Турботи рідних та всенародної поваги! Зі святом вас!

З повагою

Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова, депутатський корпус районної ради