На щотижневій нараді 5 листопада 2018 року

05 листопада 2018 року під головуванням першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Михайла Никитченка відбулась апаратна нарада.

В її роботі взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, працівники апарату районної ради та райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Голова районної ради Лариса Ярова повідомила про підготовку до чергової, 29 сесії Печенізької районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 15 листопада 2018 року. Голова райради проінформувала присутніх про роботу постійних комісій районної ради, які вивчають питання Порядку денного, а також про спільне засідання членів постійних комісій, яке відбудеться 13 листопада 2018 року. Також Лариса Ярова розповіла про форум лідерів учнівського самоврядування, який відбувся на минулому тижні, про участь старшокласників та учнівських ініціатив у питаннях розвитку громад. Під час наради торкнулися теми взаємодії молодіжної організації з сільськими, селищною та районною радами. В ході наради обговорено питання проведення соціальної роботи із сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, та підготовки цих сімей до зими. Із вказаного питання доповіла директор Печенізького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анастасія Омельченко. Про організацію та проведення в районі призову громадян на строкову військову службу та службу за контрактом доповів т.в.о військового комісара Печенізького районного військового комісаріату, начальник відділення комплектування майор Олександр Куриченков. Про хід опалювального сезону та стан розрахунку за житлово-комунальні послуги доповіла начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та НС Світлана Ковтун. Про підготовку до роботи в зимовий період та хід проведення ремонтних робіт на дорогах доповів начальник Чугуївського райавтодору Андрій Владіміров. Керівники району привітали цього дня Тетяну Гребеннікову, начальника фінансового управління райдержадміністрації, з днем народження. З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.