Ветеран війни Олексій Сергійович Лапко приймав вітання з 90-річчям!

Зовсім небагато в Печенізькому краї проживає людей, які зберігають у пам’яті ланцюжок подій цілої епохи та можуть поділитись цими спогадами не тільки зі своїми ровесниками, а й передати їх наступним поколінням.

Саме таким є житель селища Печеніги, учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, поважний ветеран Лапко Олексій Сергійович, який 5 листопада зустрів свою дев’яносту осінь.

Розділити це свято з ювіляром завітали Лариса Ярова – голова районної ради та Михайло Никитченко – перший заступник голови районної державної адміністрації. Гості щиро бажали імениннику міцного здоров’я, радості, тепла і затишку в родинному колі, благополуччя, довгих років життя та подарували святковий подарунок.