У СЕЛІ НОВИЙ БУРЛУК УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

13 листопада 2018 року в селі Новий Бурлук відбулося урочисте відкриття вуличного спортивного майданчику. У заходах взяли участь голова Печенізької районної ради Лариса Ярова, заступник голови Печенізької райдержадміністрації Ольга Кизим, Новобурлуцький сільський голова Володимир Маренич, педколектив та школярі Новобурлуцького НВК.

Лариса Ярова привітала присутніх з цією урочистою подією та зазначила:

"Завдяки підтримці голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної та в рамках обласної програми «Облаштування та придбання багатофункціональних спортивних майданчиків зі штучним покриттям, комплексів з тренажерним обладнанням, гімнастичним обладнанням у районах області та містах обласного значення» у селі Новий Бурлук встановлено вуличний спортивний майданчик. Важливість даної споруди важко переоцінити, адже це перший спортивний майданчик у вашому селі і відтепер у вас є можливість займатися спортом, тренуватися та використовувати майданчик практично круглий рік. Сподіваюсь, що мультифітнес станція сприятиме зміцненню здоров’я та підвищенню рівня фізичної активності новобурлучан".

В свою чергу, діти щиро дякували за чудовий майданчик і запевнили, що із задоволенням будуть займатися тут спортом.

Вартість спортивної споруди складає 115 тис.грн. До складу мультифітнескомплексу входять: платформа для крокування, паралельні бруси, турнік з захватами для клімбінгу для тренування пальців для рук, гіперекстензія, упори різнорівневі для віджимання, упор для пресу вертикальний, лава для пресу, шведська стінка, руко хід та турнік потрійний різновисокий. Продумана конструкція робить спортивний комплекс зручним для одночасних занять користувачів різних напрямків, не заважаючи один одному і дозволяє обрати різні режими тренування: силові, кардіо, інші.

Новобурлучани тепер мають у своєму розпорядженні сучасний спортивний майданчик, який не лише приваблює стильним та яскравим дизайном, а й відповідає вимогам безпеки та сучасним екологічним нормам.

Також в ході візиту голова районної ради ознайомилася з умовами навчання першокласників освітнього закладу.