ВІДБУЛАСЯ XXIX СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

15 листопада 2018 року під головуванням Лариси Ярової відбулася XXIX сесія Печенізької районної ради VII скликання. У пленарному засіданні взяли участь 18 депутатів районної ради, Михайло Никитченко - перший заступник голови районної державної адміністрації, Ольга Кизим - заступник голови районної державної адміністрації, керівники відділів, управлінь та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

Протягом засідання розглянуто та прийнято позитивні рішення з наступнихпитань Порядку денного:

1. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Бурми Аліни Анатоліївни.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

4. Різне.

По завершенню сесії депутати переглянули фотослайдипро відвідуваннядепутатським корпусом райради ліцею ім. Г.Семирадського, про візит лідерів учнівського самоврядування Печенізького району до Харківської облдержадміністрації та облради, а також про підведення підсумків реалізації в 2018 році міні-проектів в рамках обласного конкурсу "Разом в майбутнє".

Крім того, депутати обговорили ряд організаційних питань щодо відзначення Дня місцевого самоврядування.