АГРАРІЇ РАЙОНУ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

16 листопада 2018 року в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарстваУ заходах взяли участь голова районної ради Лариса Ярова та перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Никитченко.

День працівників сільського господарства – свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. Сьогодні під час урочистостей вшанували величну працю всіх тих, без кого неможливий розвиток аграрного сектору економіки. Слова, звернені до сільських трударів, були наповнені щирою повагою та вдячністю за їхню невтомну працю.

Звертаючись з вітальним словом до трудівників та ветеранів праці сільського господарства голова Печенізької районної ради Лариса Ярова зазначила:

"Сьогодні усі найтепліші і найщиріші слова подяки і шани адресуємо вам, дорогі аграрії! Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей.
Вас по праву називають годувальниками! Завдяки Вашим знанням і природній мудрості, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, колоситься золотиста українська нива, розвивається сільське господарство, яке давно вже стало важливою складовою всієї економіки України. Тож щиро вітаю вас з професійним святом, бажаю всім щастя, здоров’я, добробуту та подальших успіхів у роботі, добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків".

За гостинною українською традицією аграрії району пригостили керівництво району духмяним короваєм з нового урожаю.

Під час офіційної частини свята за багаторічну сумлінну працю,відповідальне відношення до дорученої справи, досягнення високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди Дня працівників сільського господарстваПочесними грамотами та Подяками Печенізької районної державної адміністрації та Печенізької районної радибуло відзначено:

Баранченка Володимира Михайловича – тракториста - машиніста сільськогосподарського виробництва ТОВ «Агрофірми «Шанс»;

Капусту Олександра Вікторовича - слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування ТОВ «Печенізьке»;

КормільцяВіктора Михайловича -тракториста - машиніста сільськогосподарського виробництва ТОВ «Агрофірми «Шанс»;

Перепелицю Олександра Івановича -оператора машинного доїння ТОВ «Печенізьке»;

Шевцову Аллу Іванівну - агронома ТОВ «Агромарт»

Вариводу Ірину Миколаївну - оператора машинного доїння ТОВ «Агрофірми «Шанс»;

Катречка Олександра Івановича - водія ТОВ «Печенізьке»;

Лисенка Юрія Івановича - тракториста-машиніста ТОВ «Печенізьке»;

Склярову Надію Петрівну - обліковця ТОВ «Агрофірми «Шанс».

Далі заходи продовжились концертно-розважальною програмою, яку учасникам свята подарував гурт «Місто».