На щотижневій нараді 19 листопада 2018 року

19 листопада 2018 року відбулась щотижнева нарада за участі Лариси Ярової – голови районної ради, Михайла Никитченка – першого заступника голови районної державної адміністрації.

В її роботі взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради Лариса Ярова повідомила її учасникам про результати проведення 29 сесії районної ради 7 скликання, яка відбулася на минулому тижні.

Лариса Ярова також проінформувала про необхідність проведення наступної сесії райради у грудні 2018 року, до якої необхідно готуватися вже зараз, та запросила керівників відповідних служб готувати вчасно листи, заяви, іншу документацію для попереднього розгляду членами постійних комісій.

Голова райради інформувала щодо запланованої сесії Харківської обласної ради, яка відбудеться 6 грудня поточного року, а також питань, винесених на її розгляд.

Головний спеціаліст-юрисконсульт апарату райдержадміністрації Сергій Чумак інформував про зміни в Законодавстві України.

Про хід реалізації в районі Урядової програми «Доступні ліки» доповів головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району» Олександр Жадан.

Про стан озимих посівів та розрахунки с/г підприємств за оренду земельних ділянок(паїв) доповіла начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Любов Ісичко.

Про роботу територіального центру соціального обслуговування громадян в осінньо-зимовий період доповіла директор Печенізького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зоя Пономарьова.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.