ЗІ СВЯТОМ, АГРАРІЇ ПЕЧЕНІЖЧИНИ!

Шановні аграрії Печеніжчини!

Сердечно вітаємо з професійним святом — Днем працівників сільського господарства — усіх, хто зайнятий у цій нелегкій, але такій важливій сфері, хто забезпечує країну продуктами харчування.

З давніх часів відомо, що всьому початок — плуг і борозна. У цих словах — загальнолюдська істина, якою підкреслено особливе значення селянської праці. Наші предки, які, обробляючи землю, вважали її живою, одухотвореною, передали нам у спадок глибоку повагу до неї. Багато чого в нашому нинішньому житті змінилося. Але найголовніше в ньому залишилось непорушним. Це любов до своєї землі, до свого коріння і віра в краще майбутнє українського села.

Дорогі наші трудівники-годувальники! Тільки ви знаєте, якими зусиллями даються навіть найменші успіхи на селі. Сільськогосподарське виробництво живе тільки завдяки вашій хазяйновитості, мозолям та надлюдським зусиллям.

Дякуємо вам, дорогі сільчани, за майстерність, любов до рідного краю, за нелегку, але дуже потрібну людям працю.

Щиро зичимо вам міцного здоров’я, оптимізму, достатку у ваших родинах, доброго врожаю, стабільності і нових трудових перемог. Нехай щедро колосяться сільськогосподарські ниви Печенізького краю.

Нехай в Україні відновиться мир, а в кожному домі будуть добро, злагода, затишок і тепло родинних стосунків!

Голова районної ради Лариса Ярова, депутатський корпус районної ради