Звернення голови районної ради Лариси Ярової з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні земляки!

День Свободи та Гідності на календарі історії України позначений особливими почуттями, індивідуальним і загальнонаціональним болем. Цей день нагадує нам про відповідальність за сьогодення і майбутнє України.

Згадаймо всіх синів і доньок України, які віддали свої життя за її кращу долю, всіх, хто з давніх-давен стояв і стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини, на захисті нашої волі, миру і спокою. За честь і гідність України боролися її сини під час татаро-монгольської навали, їх відстоювали запорозькі козаки у визвольній війні 1648-1654 років, молоді українці, загиблі під Крутами 1918 року, тисячі українців – воїнів Великої Вітчизняної та Другої Світової війни…

Для мене день Гідності та Свободи, як і для більшості українців, – це день переосмислення й переоцінки багатьох цінностей! Цей день є символом пробудження національної свідомості під впливом історичних подій, що відбувалися на Майдані. Це той час, коли я всім серцем і розумом - поруч із борцями за незалежність нашої країни, і маю глибокі переконання, що хочу жити в суспільстві свободолюбивих людей, які ніколи не змиряться з несправедливістю, беззаконням і приниженням людської гідності. Я впевнена, що кожен із нас прикладе максимум зусиль для відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, боротьбі за людську та національну гідність громадян України.

Нехай сльози, пролиті у важкі часи, назавжди залишаться в минулому, в нашій країні буде мир, у кожній українській родині панує спокій та радість!

Нехай Гідність і Свобода, дорогі і зрозумілі спільні цінності - гордість за країну, любов до своєї землі, рідних, будуть постійними супутниками в житті кожного з нас!

Хай береже Господь Україну та кожного з нас!

Голова Печенізької районної ради  Лариса Ярова