Відбувся семінар до Міжнародного дня людей з інвалідністю

З метою привернення уваги до проблем людей з інвалідністю, зокрема реалізації їх прав на зайнятість, підвищення конкурентноспроможності на ринку праці та ефективного сприяння працевлаштуванню та з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, 3 грудня в профорієнтаційному секторі Печенізької районної філії Харківського обласного центру зайнятості пройшов семінар на відповідну тему.

В заході взяли участь соціальні партнери: Управління соціального захисту населення Печенізької райдержадміністрації – заступник начальника Куценко Ольга Вікторівна, та Печенізьке бюро правової допомоги – головний спеціаліст Чорномор Любов Миколаївна.

Присутні безробітні особи з інвалідністю та особи,які бажають змінити роботу або її умови, отримали кваліфіковану інформацію щодо правових засад та дій, а також кваліфіковані поради та пропозиції.