ВІТАЄМО ЛАРИСУ ЯРОВУ З ВІДЗНАКОЮ!

В Харківській обласній раді відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання професійних обов’язків, розбудову місцевого самоврядування Харківщини голова Печенізької районної ради Лариса Ярова нагороджена заохочувальною відзнакою голови обласної ради –“Цінний подарунок – годинник з логотипом “Голова Харківської обласної ради”.

Депутатський корпус та колектив районної ради щиро вітають Ларису Володимирівну із заслуженою відзнакою.

Бажаємо Вам, шановна Ларисо Володимирівно, міцного здоров'я, особистого щастя, творчої енергії і наснаги у всіх Ваших ініціативах та починаннях.

Щиро зичимо, щоб наступні кроки та майбутні дороги, як і ті, що вже пройдені, рясніли тільки добрими справами.