Свято вітань, нагороджень, рекордів та депутатських талантів!

Свято місцевого самоврядування на Печеніжчині представники місцевого самоврядування району відзначили однією родиною. Цей день став святом вітань, нагороджень, рекордів та депутатських таланті

До професійного свята долучилися голови місцевих рад, депутати та працівники виконавчих апаратів районної, селищної та сільських рад району, ветерани праці та лідери учнівського самоврядування закладів освіти Печеніжчини. У своєму вітальному слові Лариса Володимирівна зазначила:

"День місцевого самоврядування, по суті, - це свято всіх небайдужих печеніжців, артемівців, борщівців, мартівців, новобурлучан, зацікавлених в тому, щоб життя в нашому краї стало кращим. Місцеве самоврядування хоч і не є державною владою, але багато в чому від нашої з вами роботи залежить соціальне самопочуття жителів Печенізького району. Дороги і транспорт, освіта і медицина, культура і спорт, ЖКГ та благоустрій, вивіз сміття та прибирання вулиць - перелік повноважень органів місцевого самоврядування можна перераховувати безкінечно. Не завжди ці повноваження досить підкріплені ресурсами. Тим цінніше відповідальність, порядність, відкритість, цілеспрямованість людей, які працюють у місцевому самоврядуванні». Голова районної ради наголосила, що наразі в Україні настає час місцевого самоврядування. Лариса Володимирівна висловила слова сердечної вдячності всім головам і депутатам, державним службовцям, працівникам районної державної адміністрації, активістам за працю, прагнення зробити рідний район, життя земляків кращим і красивішим! Цього святкового вечора районними відзнаками були відзначені найактивніші представники місцевого самоврядування й ті, хто активно та професійно співпрацює з районною, селищною та сільськими радами. Квіти представникам органів місцевого самоврядування Печеніжчини були подаровані від народного депутата України Дмитра Шенцева. Наймолодшим самоврядцям – членам Асоціації «Лідери XXI століття», було надано право привітати та вручити подарунки ветеранам праці органів місцевого самоврядування. Голова районної ради привітала кожну територіальну громаду Печеніжчини, вручивши подарунки селищному та сільським головам. За високий професіоналізм, сумлінне виконання професійних обов’язків, розбудову місцевого самоврядування Харківщини голова Печенізької районної ради Лариса Ярова нагороджена заохочувальною відзнакою голови обласної ради – “Цінний подарунок – годинник з логотипом “Голова Харківської обласної ради”. Депутат обласної ради Олександр Гусаров відзначений Почесною відзнакою Харківської обласної ради "Слобожанська слава". Кожна громада дуже постаралася, аби цікаво представити себе у встановленні рекорду району із занесенням в Книгу рекордів Печеніжчини. Печенізька селищна рада відзначилася рекордом по фіксації найбільшої кількості близнят-двійнят в один і той же час, в одному і тому ж місці. Артемівська сільська рада, пишаючись своєю працею на сільськогосподарській ниві, встановила рекорд по веденню одноосібного сільськогосподарського виробництва цілими родинними династіями. Борщівці представили до Книги рекордів Печеніжчини унікальні українські вишивки місцевої майстрині, яка вже протягом багатьох десятиліть займається улюбленою справою. Новобурлуцька громада, знана своїми врожаями та любов’ю до землі, представила до Книги рекордів результат праці місцевого фермера, який виростив цибулину вагою понад 800 грамів. Мартівчани пишаються молодим земляком, що встановив рекорд з пауерліфтингу. Печенізька районна рада, для якої добрі справи стали звичною роботою, додала в скарбницю добрих справ ще одну: поєднавши приємне з корисним, замовили більш ніж 1500 смачних, ароматних та солодких кексів та пригостили ними мешканців і гостей району, побажавши доброго дня. Відзначаючи професійне свято, депутати місцевих рад, працівники виконавчих апаратів рад, члени виконавчих комітетів підтвердили - місцеве самоврядування на Печеніжчині вміє як працювати, показуючи результати праці, так і відпочивати, демонструючи свої сценічні таланти! Районна, селища та сільські ради району підготували для глядачів цікаві художні номери у власному виконанні, де їх учасники запалювали своїм талантом так, що сцена та глядацький зал протягом свята вщент були наповнені позитивом і щирими оплесками! Приємним творчим подарунком до свята став виступ циганського ансамблю пісні і танцю, презентований Ларисою Яровою та Михайлом Никитченком.