З професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Печеніжчини!

Прийміть найщиріші вітання із нагоди нашого спільного професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Становлення України як незалежної, демократичної і внутрішньо міцної держави напряму пов’язане із розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. Тому, День місцевого самоврядування – це свято не лише тих, хто працює в органах місцевої влади, але й депутатів, ветеранів праці та усіх громадян, які вболівають за проблеми Печенізького району, дбають про його розквіт і зростання.

Саме нам із вами випала почесна і, водночас, відповідальна місія – представляти й відстоювати інтереси наших громад, захищати їх право на повноцінний розвиток і добробут.

Місцеве самоврядування Печеніжчини – це корпус, що об’єднує депутатів районної, селищної та сільських рад, голів місцевих рад.

І на сьогодні, незважаючи на військові події на Сході, складну економічну ситуацію в країні ви реалізуєте започатковані в країні реформи, берете на себе відповідальність за долю своїх громадян та робите все задля повноцінного розвитку населених пунктів району.

З нагоди свята щиросердно зичимо усім вам, кожній вашій родині Божого благословення і заступництва, мирного неба й міцного здоров’я, оптимізму та непохитної віри у гідне майбутнє Печеніжчини, Слобожанщини, рідної України!

Голова районної ради Лариса Ярова, депутатський корпус районної ради