Учасників АТО Печенізького району нагородили відзнаками Президента України!

Учасників АТО Печенізького району нагородили відзнаками Президента України «За участь в антитерористичній операції». Нагородження відбулося під час проведення щотижневої наради за участі керівників підприємств, установ, організацій, керівників органів місцевого самоврядування району.

Вони воювали у найгарячіших точках військового конфлікту на сході країни, допомагали пораненим чи забезпечували військовослужбовців найнеобхіднішими речами: ліками, продуктами харчування, елементами захисту. Виконували різну роботу, але мали одну спільну ціль — зберегти Україну і відбити наступ загарбника.

Вручили високу нагороду Президента України Лариса Ярова – голова районної ради та Михайло Никитченко – перший заступник голови районної державної адміністрації.

Звертаючись до воїнів АТО та членів їх сімей, Лариса Ярова зазначила: «Кожен із вас не лише наша гордість, ви – приклад патріотизму для підростаючого покоління. Ви дали зрозуміти усьому світові, що ми вміємо не тільки ростити хліб, а й у разі потреби взяти до рук зброю і довести усім, що Україна – це наша земля, яка належить нам і нашим дітям, і що ми нікому не віддамо жодного її клаптика.

Ми безмежно вдячні вам за все те, що ви робите для України і українського народу. Дорогі наші, рідні Герої! Немає слів, якими можна подякувати за ваш подвиг! Але ви знайте, що щира дяка – у серці кожного з нас.

Поки чоловіки перебувають на фронті, війна оселяється і в серцях їхніх рідних. Вони теж ведуть щоденний бій, хвилюються, переживають, моляться, чекають звістки від своїх синів, чоловіків, батьків. Але найбільший тягар на серці у матерів. Я низько вклоняюся вашим матерям, які виховали справжніх чоловіків.

Нехай у мирному житті у вас все складається добре. Ми ж зі свого боку, як районна влада, робимо для цього все можливе.

Війна рано чи пізно закінчується. Ми знаємо, що переможемо у тій війні. Бажаємо всім миру, який настане лише після нашої перемоги.

Від імені депутатського корпусу районної ради вітаю усіх, хто сьогодні отримав почесні нагороди.

Пишаємося вами! Перемога обов’язково буде за нами!»