НА ЩОТИЖНЕВІЙ НАРАДІ 17 ГРУДНЯ

17 грудня 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Михайла Никитченка відбулася чергова апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Під час наради Лариса Ярова повідомила присутніх про те, що 20 грудня 2018 року відбудеться чергова сесія районної ради, а також нагадала, що спільне засідання профільних комісій райради відбудеться 18 грудня 2018 року. Також голова районної ради інформувала, що 17 грудня 2018 року в Будинку рад за участі представників Мінрегіону, керівників Харківщини та її районів, членів групи з підготовки пропозицій щодо укрупнення районів Харківщини відбудеться засідання круглого столу з моделювання адміністративно-територіального устрою в Харківській області.

В ході щотижневої наради обговорено питання про нові нормативно-правові акти, про закінчення I семестру 2018-2019 навчальних років в освітніх закладах району та організацію змістовного дозвілля під час канікул, про організацію та проведення в районі заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят, про створення в районі ради регіонального розвитку та про стан захворювання в районі на грип та ГРІ.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.