В районній раді триває підготовка до чергової XXX сесії ради

Сорок сім питань Порядку денного будуть розглянуті у ході чергової XXX сесії Печенізької районої ради VII скликання.

Серед них - внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік, прийняття районного бюджету на 2019 рік, розгляд звітів про виконання районних програм за звітний період, затвердження програм у сфері освіти, охорони здоров'я, соціального захисту населення на наступні періоди, ряд програм з інших напрямків, а також затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Наразі виконавчий апарат районної ради під керівництвом голови ради Лариси Ярової працює над вивченням питань та підготовкою документів для розгляду на засіданні постійних комісій та на пленарному засіданні.