ЛАРИСА ЯРОВА ПРИВІТАЛА ДОШКІЛЬНЯТ РАЙОНУ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

День Святого Миколая – одне із світлих і радісних християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов’ю, пов’язане з милосердям, співчуттям і щедрістю. Святого Миколаяздавнавважають покровителем тих, хтонайбільшепотребуєлюбові та турботи, – дітей та нужденних.

Миколая - чарівника щорічно чекають дошкільнята дитячих садочків Печенізького району, бо знають, Чудотворець обов’язково завітає на Печеніжчину. Не забарився жаданий гість і цьогоріч. В день свята Лариса Ярова – голова районної ради та Михайло Никитченко – перший заступник голови райдержадміністрації, кожній дитині подарували радісні хвилини й відчуття своєї причетності до казкового та чарівного Новоріччя, що наближається. Керівники району відвідали дошкільні навчальні заклади району, пригостивши дітвору солодкими подарунками.

«Святий Миколай просив передати, що любить кожного з вас і нікого не обділить своєю увагою, турботою, і, звичайно ж, подарунками, - з такими словами Лариса Ярова звернулася до тих, хто цього дня з нетерпінням чекав на диво та приємні несподіванки, - він вірить, що ви будете рости у мирі, добрі і любові, та бажає, щоб ви були здорові, щасливі і життєрадісні».

Зі щасливими очима та радісними посмішками отримували дітки подарунки… Найбільшої винагороди годі й чекати!