Завершено роботу XXX сесії районної ради VII скликання

Затверджено районний бюджет на 2019 рік.

Депутатським корпусом прийнято виважені рішення, на підставі яких Печенізький район буде розвиватися протягом наступного року.

Сорок три питання Порядку денного розглянуто у ході чергової XXX сесії Печенізької районної ради VII скликання, яка відбулася на поточному тижні.

Кожне рішення попередньо вивчене та детально опрацьоване членами постійних депутатських комісій із залученням фахівців районних служб та структур.

Пленарне засідання чергової сесії пройшло під головуванням Лариси Ярової – голови районної ради, за участі 19 депутатів райради.

На засіданні були присутні та доповідали із галузевих питань: Ольга Кизим – заступник голови районної державної адміністрації, Тетяна Гребеннікова – начальник фінансового управління райдержадміністрації, Наталія Прохорчук – начальник відділу освіти райдержадміністрації, Лариса Данильченко – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, Світлана Лапко – начальник архівного відділу райдержадміністрації, Аліна Котлярова – начальник управління економіки райдержадміністрації, Ауріка Савощенко – директор КУ «Майновий комплекс Печенізького району», Олександр Жадан – головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району» Печенізької районної ради Харківської області, Володимир Бакай - майор, начальник відділу Печенізького районного військового комісаріату.

20 грудня депутатський корпус прийняв до своїх лав депутата районної ради Лапка Павла Олексійовича, щодо визнання депутатських повноважень якого прийнято відповідне рішення, згідно із Постановою Печенізької районної виборчої комісії від 22 листопада 2018 року №61, прийнятою в зв’язку із вибуттям депутата Бурми Аліни Анатоліївни.

Серед переліку питань, розглянутих і вирішених позитивно, - внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік", прийняття районного бюджету на 2019 рік, розгляд звітів про виконання районних програм за звітний період, затвердження програм у сфері освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, розвитку архівної справи на наступні періоди, а також програм, які стосуються організації та забезпечення військово-облікової, мобілізаційної роботи, розвитку місцевого самоврядування, утримання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Печенізького району та ефективного його використання.

Окрім того, розглянуто й прийнято ряд рішень про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Під час засідання було вручено відзнаку Харківської обласної ради, Грамоту, депутату районної ради Кормільцю Миколі Петровичу за сумлінне виконання депутатських обов’язків та внесення особистого вкладу у розбудову місцевого самоврядування на Харківщині.

На цьому сесійна робота депутатського корпусу районної ради VII скликання у 2018 році завершилася.

Голова районної ради Лариса Ярова зазначила, що діяльність райради є активною, щоденна робота – насиченою, про що свідчить безліч добрих справ, великих і малих, здійснених усім депутатським загалом для розвитку Печенізького краю та його територіальних громад. Лариса Володимирівна подякувала депутатам за злагоджену роботу, побажавши кожному постійно тримати руку на пульсі розвитку району.

Голова райради привітала присутніх із наступаючими святами Новоріччя та Різдва Христового й побажала здоров’я, добра та миру кожній родині Печеніжчини.