Лариса Ярова зустрілася з активом ветеранської організації

Передноворічні зустрічі голови Печенізької районної ради Лариси Ярової з ветеранським активом стали щорічними й традиційними.

Щире спілкування за чашкою чаю, обговорення питань діяльності районної організації ветеранів війни та праці, а також взаємодії з органами місцевого самоврядування району, органами виконавчої влади – такий формат є цікавим, діловим, святковим і водночас ефективним.

Під час зустрічі були підведені підсумки роботи за 2018 рік та сплановані основні заходи діяльності громадської організації на майбутній 2019 рік. Як зазначила під час зустрічі Лариса Ярова, яка постійно опікується проблемами ветеранської організації в районі, всі починання й проекти, які вдалося реалізувати в громадах Печеніжчини за останні три роки, є спільним досягненням, і за це - окрема вдячність активістам-ветеранам. Лариса Володимирівна також ознайомила ветеранів з тією роботою, яку належить виконати у наступному році, оскільки Печеніжчині вдалося здобути вісім переможних проектів в обласному конкурсі «Разом у майбутнє» на загальну суму 2 млн. 213 тис. 873 грн. Голова райради підкреслила, що всі плани на наступні роки належить впроваджувати разом, однією Печенізькою родиною. І що тільки такої умови співпраці різних гілок влади в районі та громадських організацій можна будувати та сміливо реалізовувати подальші амбітні плани розвитку Печенізького краю. Активісти ветеранської організації дякували керівництву району за увагу до проблем ветеранської організації. В свою чергу, Лариса Ярова привітала ветеранів з наступаючим Новоріччям та Різдвом Христовим, побажавши, аби світлі добрі свята, які стоять на порозі, усі родини Печеніжчини зустріли у теплій атмосфері, й священне світло Віфлеємської зорі освітило серця благодаттю і любов’ю, а з першою колядкою в кожну сім’ю увійшли гаразди і достаток, мир і злагода!