З наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Дорогі друзі!

Свято Нового року та Різдва Христового, забарвлюючи в неповторні кольори наше життя, вдячно сприймається і розумом, і серцем. Осяяне світлом перших дитячих вражень, воно повертає нас у дитинство. Новорічні відчуття чарівності, що витають у повітрі, є надзвичайно важливими й цінними в нашому житті.

Кожен з нас прожив рік, що минає, по-різному - радість і журба червоними і чорними нитками пронизували життєве полотно.

Відкриваючи нову книгу під назвою «2019-й рік», будуючи плани на майбутнє, ми замислюємося над тим, якими,перегортаючи сторінки, ми б хотіли бачити нові її розділи та глави.

Як українка, для якої батьківська земля є найріднішою і найдорожчою в світі, я мрію про те, щоб кожен куточок нашої землі, вся наша Україна була мирною і заможною. Я щиро прагну, аби в Печенізькому краї ще більш зміцніла команда однодумців, тих, хто активно працює над втіленням у життя планів розвитку окремих територіальних громад та Печеніжчини в цілому. Аби всім разом нам вдалося реалізувати максимум цікавих та корисних проектів у різних галузях: освіти, медицини, культури, спорту, місцевого самоврядування, щоб нашим спільним досягненням радів кожен житель та гості Печенізького краю.

Як жінка я мрію, щоб у наших родинах жило тепло й добробут, були здоровими та щасливими діти й батьки, щоб у кожній сім’ї її главою назавжди стали любов і взаєморозуміння.

У новому році ми всі просто зобов’язані змінити життя на краще й бути щасливими. Якщо кожен з нас зможе зробити щасливою іншу людину, хоча б одну, всі на Землі будуть щасливими. Побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої країни. Загадаймо бажання, і нехай 2019-й рік стане таким, яким ми хочемо його бачити.

Нехай Новоріччя в кожного буде казковово прекрасним, нехай воно пахне хвоєю та мандаринами, звучить прекрасною музикою, гріє теплим пледом, чашкою чаю, хорошими фільмами, книжками, приємними зустрічами та родинним теплом!

З наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Голова Печенізької районної ради         Лариса Ярова