На щотижневій нараді 21 січня 2019 року

21 січня 2019 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Михайла Никитченка відбулась апаратна нарада.

В її роботі взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Лариса Ярова повідомила присутніх щодо підготовки до позачергової сесії районної ради, яка відбудеться 24 січня 2019 року. Під час сесії будуть розглянуті питання про співфінансування міні-проектів розвитку територіальних громад конкурсу Харківської обласної ради «Разом у майбутнє» та про оплату праці посадових осіб Печенізької районної ради VII скликання у 2019 році. Також голова районної ради інформувала учасників наради про заплановане на 22 січня засідання робочої групи з укрупнення районів Харківщини, яке відбудеться в Харківській обласній раді.

Про прийняті нормативно-правові акти в грудні 2018 року доповів головний спеціаліст-юрисконсульт райдержадміністрації Сергій Чумак.

Про організацію заходів щодо забезпечення в районі виборів Президента України 31 березня 2019 року доповіла заступник голови райдержадміністрації Ольга Кизим.

Про стан посівів озимих культур в сільськогосподарських підприємствах району. Доповіла начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Любов Ісичко.

З питання приписки громадян України 2002 року народження до призовної дільниці Печенізького районного військового комісаріату доповів військовий комісар Печенізького районного військового комісаріату, майор Максим Зінченко.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.