Радиодетали

Як працює Інклюзивно-ресурсна кімната на Печеніжчині

Дата публикации

В Печенізькому ліцеї імені Г.Семирадського діє Інклюзивно-ресурсна кімната.

Це одна із 23 кімнат, відкритих в Харківській області. Тут створені всі умови для дітей з особливими освітніми потребами. У кабінеті здійснено капітальний ремонт. Кімнату обладнано спеціальними сучасними меблями, мультимедійною та комп’ютерною технікою, іграшками і дидактичними матеріалами для проведення занять за новітніми методиками на загальну суму 410 тис.грн. 

Ресурсна кімната, створена за європейськими стандартами, містить навчальну, соціально-побутову, ігрову зони та зону відпочинку.

Облаштування кімнати сприятиме швидкій адаптації дітей з особливими потребами до навчального процесу, підвищенню ефективності їхнього навчання на основі корекційно-розвиткової роботи, сенсорної стимуляції та емоційного розвантаження. Окрім того, оснащення кімнати дозволить дітям набути повсякденних побутових навичок.

В кімнаті працюють досвідчені профільні спеціалісти: практичний психолог і логопед. Корекційно-розвиткові заняття проходять згідно графіків.

Хоча основна цільова група ресурсної кімнати – діти з особливостями розвитку, але приміщення може використовуватись усіма учнями.

Меблі в ній мобільні, що дозволяє по-різному формувати робочі зони – індивідуальні та для роботи в групах. Сучасний кабінет забезпечений Інтернетом, новітнім інтерактивним проекційним, комп’ютерним обладнанням, дозволяє на високому технологічному рівні проводити різноманітні конференції, «круглі столи», навчальні та виховні заходи для широкого кола користувачів.

 

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)