Відбулася позачергова XXXI сесія районної ради VII скликання

На позачерговій XXXI сесії Печенізької районної ради VІІ скликання прийнято рішення про участь у співфінансуванні міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році.

Пленарне засідання було скликано, аби терміново розглянути питання співфінансування коштами районного бюджету п’яти з восьми міні-проектів, які стали переможцями обласного конкурсу «Разом у майбутнє», й будуть реалізовані в Печенізькому районі у 2019 році.

З цією метою із районного бюджету буде виділено 664 тис. 705 грн. Рішення депутатським корпусом ухвалено одноголосно. Два проекти будуть співфінансовані коштами бюджету Печенізької селищної ради, один – коштами Мартівської сільської ради.

Окрім того, голова районної ради Лариса Ярова підкреслила, що деякі з проектів, які були подані до обласної ради, але не виграли в конкурсі, будуть реалізовані повністю за кошти місцевого бюджету. Зокрема, в поточному році буде приділено увагу проекту, в необхідності виконання якого немає сумнівів. Мова йде про ремонт приміщення, де розташований пункт невідкладної швидкої медичної допомоги в селищі Печеніги.

Лариса Ярова також інформувала депутатський корпус щодо напрацювань обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо об’єднання (укрупнення) районів Харківської області.

Депутати районної ради обговорили також важливість змін, які відбуваються в Україні в рамках реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Як було зазначено головою районної ради, Кабінетом міністрів України затверджується маршрутна карта реалізації другого етапу реформи децентралізації, ключовою ціллю якої є проведення місцевих виборів у 2020 році на новій територіальній основі.

Позачергова сесія районної ради завершилася дружелюбним спілкуванням колег по депутатському корпусу. Наприкінці Лариса Ярова вручила кожному народному обранцю ділові щоденники для нотаток з символікою та логотипами Печенізького району.