На щотижневій нараді 28 січня 2019 року

28 січня 2019 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Михайла Никитченка відбулась щотижнева нарада.

В її роботі взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Лариса Ярова інформувала учасників наради про те, що на позачерговій XXXI сесії районної ради VІІ скликання, яка відбулася 24 січня поточного року, прийнято рішення про участь у співфінансуванні міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році.

Пленарне засідання було скликано, аби терміново розглянути питання співфінансування коштами районного бюджету п’яти з восьми міні-проектів, які стали переможцями обласного конкурсу «Разом у майбутнє», й будуть реалізовані в Печенізькому районі у 2019 році. З цією метою із районного бюджету буде виділено 664 тис. 705 грн. Як повідомила голова райради, рішення депутатським корпусом ухвалено одноголосно.

Лариса Ярова також інформувала депутатський корпус щодо напрацювань обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо об’єднання (укрупнення) районів Харківської області.

До відома присутніх доведено важливість змін, які відбуваються в Україні в рамках реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Як було зазначено головою районної ради, Кабінетом міністрів України затверджується маршрутна карта реалізації другого етапу реформи децентралізації, ключовою ціллю якої є проведення місцевих виборів у 2020 році на новій територіальній основі.

Про перерахунок пенсій з 1 січня 2019 року доповіла начальник Печенізького відділення Пенсійного фонду України Валентина Булгакова.

Про роботу центру зайнятості за 2018 рік доповіла директор Печенізької районної філії Харківського обласного центру зайнятості Любов Гремяк

Про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги та хід опалювального сезону в районі доповів головний архітектор району Костянтин Житеньов.

Про роботу дорожної, комунальної служби району та АТ "Харківобленерго" в зимовий період доповіли началник Чугуївського райавтодору Андрій Владіміров, голови селищної та сільських рад, начальник Печенізького відділення АТ "Харківобленерго" Павло Лапко.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.