Юні печенізькі богатирі - кращі! Вітаємо!

26 січня 2019 року у м. Дергачі проходили змагання чемпіонату Харківської області з гирьового спорту серед дітей до 16років та до18років, а також серед дорослих - двоборство (поштовх+ривок) та паралельно Відкритий чемпіонат Дергачівського району з гирьового спорту з довгого циклу.

У змаганнях взяло участь біля ста спортсменів з усієї Харківської області, а саме такі команди: Дергачівського району, Двурічанського району, Печенізького району, Нововодолазького району, Близнюківського району, КЗ КДЮСШ-16, КЗ КДЮСШ-8.

За сприяння відділу освіти Печенізької районної державної адміністрації у чемпіонаті взяла участь команда вихованціввідділення важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи. Тренер-викладач наших спортсменів - заслужений майстер спорту України Юрій Орлов. Команда юних печенізьких богатирів була представлена в наступному складі: Мирошник Микола, Сафронов Юрій, Макаров Артем, Козаков Юрій, Трушкін Вячеслав, Стадник Данило, Шевченко Руслан, Гайдар Геннадій. Вихованці Печенізької дитячо-юнацької спортивної школи показали відмінний результат та посіли призові місця:

Козаков Юрій – 1 місце у чемпіонаті Харківської області з гирьового спорту та 1 місце у Відкритому чемпіонаті Дергачівського району з гирьового спорту,

Макаров Артем – 2 місце у чемпіонаті Харківської області з гирьового спорту та 2 місце у Відкритому чемпіонаті Дергачівського району з гирьового спорту,

Трушкін Вячеслав - 2 місце у чемпіонаті Харківської області з гирьового спорту та 2 місце у Відкритому чемпіонаті Дергачівського району з гирьового спорту,

Сафронов Юрій - 2 місце у Відкритому чемпіонаті Дергачівського району з гирьового спорту.