У Печенігах вшанували воїнів-інтернаціоналістів району

15 лютого у селищі Печеніги, в сквері військової Слави і пам’яті відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Вшанувати пам’ять та звитягу воїнів-інтернаціоналістів прийшли керівники району, територіальних громад, воїни-інтернаціоналісти, представники районної організації ветеранів війни та праці, учнівська молодь, громадськість селища, а також близькі і рідні ветеранів Афганістану.

Звертаючись до воїнів-інтернаціоналістів та мешканців району, голова районної ради Лариса Ярова відзначила, що майже п’ятдесят чоловік, вихідців з Печенізького району, пройшли крізь вогонь афганської війни, яка принесла нам численні трагедії та біль утрат. - Ця війна залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. Нічим не зміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які знають, що це – загибель найкращого друга й побратима, які бачили своїми очима, що таке «Чорний тюльпан» та «Вантаж–200», - сказала голова районної ради та побажала усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я і мирного неба, щастя, добра та благополуччя.

У своєму виступі Володимир Бусяк, голова районної організації ветеранів війни та праці, воїн-інтернаціоналіст, привітав бойових побратимів-афганців зі святом, бажаючи всім здоров’я, мирного неба, а також подякував тим, хто підтримує сьогодні діяльність ветеранської організації: Ларисі Яровій – голові районної ради, Михайлу Никитченку – першому заступнику голови районної державної адміністрації.

Хвилиною скорботи вшанували воїнів-інтернаціоналістів, загиблих під час виконання миротворчої місії в Афганістані та інших країнах світу. До підніжжя пам’ятного знаку присутні на мітингу поклали живі  квіти.