На щотижневій нараді 18 лютого 2019 року

18 лютого 2019 року відбулась щотижнева нарада за участі голови районної ради Лариси Ярової, заступника голови райдержадміністрації Ольги Кизим, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Голова районної ради проінформувала присутніх про підготовку до чергової сесії Харківської обласної ради, яка відбудеться 28 лютого цього року, а також про підготовку до чергової сесії районної ради, яка планується на другу половину березня.

Лариса Володимирівна звернула увагу керівників громад та всіх присутніх, що актуальними конкурсами та грантами оновлено розділ "Гранти" на офіційному сайті Харківської обласної ради, запросивши громади району більш активно брати участь в обласних та інших конкурсах. Як повідомила голова районної ради, до прикладу, на найближчому пленарному засіданні облради, що відбудеться 28 лютого, депутати розглянуть порядок проведення конкурсу міні-грантів у рамках виконання Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді». Передбачається, що учасниками конкурсу будуть три цільові групи: Перша група – Центри первинної медико-санітарної допомоги, Центри первинної медичної допомоги, які є некомерційними підприємствами та комунальною власністю громад. Друга група – органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини. Третя група - лікарі приватної практики сімейної медицини (ФОП).

Лариса Ярова також повідомила, що за ініціативи районної ради Печенізький район відвідали представники німецької компанії GIZ, які розглядають питання підтримки соціального проекту по реконструкції будівлі територіального центру.

Голова райради повідомила про співпрацю районної ради із закладами освіти району та про заходи, проведені спільно на минулому тижні, які були присвячені любові, добросердю, чуйності та щирості.

Про прийняті нормативно-правові акти в січні 2019 року доповів головний спеціаліст-юрисконсульт райдержадміністрації Сергій Чумак.

Про організацію та проведення в районі Масляної 2019 доповіла начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Лариса Данильченко.

Про підготовку та відзначення Дня Героїв Небесної Сотні доповіла начальник відділу організаційної роботи, управління персоналом та масових комунікацій апарату райдержадміністрації Надія Чугай.

Про роботу із сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах доповіла директор Печенізького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анастасія Омельченко.

Про заходи щодо безаварійного пропуску дощових паводків, льодоходу і весняної повені в районі доповів головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та НС райдержадміністрації Олександр Майстренко.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.