Відбулась нарада з питань підготовки до виборів Президента України

18 лютого під керівництвом голови районної ради Лариси Ярової, за участю заступника голови районної державної адміністрації Ольги Кизим, Печенізького селищного голови Юрія Мариненка, Артемівського сільського голови Олександра Чумака, Борщівського сільського голови Олени Передері, Новобурлуцького сільського голови Володимира Маренича, Мартівського сільського голови Ігната Нечипорука, начальника сектору з організації запобіганням надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту у Печенізькому районі Олександра Смирнова, начальника відділу освіти Наталії Прохорчук, начальника відділу культури і туризму Лариси Данильченко, керуючого справами районної ради Сергія Богомаза відбулася робоча нарада з питань підготовки виборчих дільниць до виборів Президента України.

Лариса Ярова повідомила, що з початком виборчого процесу в районі працює 10 виборчих дільниць, утворених на постійній основі, місцезнаходження яких не змінилося з попередніх виборів.

Тому голова районної ради звернулася до керівників закладів, в будівлях яких працюють виборчі дільниці, з проханням ще раз ознайомитися з вимогами Постанови Центральної виборчої комісії від 19 січня 2012 року №5 “Про вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування”, проаналізувати можливість облаштувати своє приміщення відповідно з вимогами виборчого законодавства, перевірити стан матеріально-технічного забезпечення та повідомити про всі потреби, які виникнуть під час розгляду даного питання для його спільного вирішення.

Вона наголосила, що для того, щоб виборчий процес пройшов на належному рівні, органи місцевого самоврядування та відповідальні особи повинні прикласти максимально спільні зусилля для забезпечення виборчих комісій усім необхідним для роботи. За підсумками наради надано ряд рекомендацій та звернено увагу на повноваження, які покладені на органи місцевого самоврядування відповідно до чинного законодавства.