На часі - фінансове планування в первинній медицині району

Планування власної діяльності для Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району» Печенізької районної ради Харківської області як потреба виникло в результаті зміни форми господарювання з бюджетної установи на комунальне некомерційне підприємство.

Як застосовувати нові правила планування? Як використовувати кошти, які буде отримувати підприємство? Які особливості звітування?

Ці нагальні питання діяльності закладів первинної медицини Печенізького району обговорювалися під час робочої наради, яка відбулася 20 лютого в районній раді за участі Лариси Ярової – голови районної ради, Ірини Постнікової – заступника голови районної ради, Сергія Богомаза – керуючого справами райради, Олександра Жадана – головного лікаря центру, Тетяни Гребеннікової – начальника фінансового управління РДА та Сергія Цвігуна - головного бухгалтера центру.

Учасники наради обговорили питання формування, затвердження та внесення змін до Фінансового плану - основного документу, відповідно до змісту якого комунальне підприємство отримує доходи і здійснює видатки, визначає обсяг та спрямування коштів для виконання визначених статутом функцій протягом року.