Між районною радою та німецькими партнерами укладено Угоду

Між Печенізькою районною радою та німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ» підписано Угоду про співпрацю з впровадження заходів по виконанню ремонтних робіт внутрішніх приміщень в будівлі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вулиця Поштова ( Петровського), 41.

Печенізька районна рада в особі голови Лариси Ярової та Німецьке товариство міжнародного співробітництва «GIZ» в особі директора проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» Бербель Швайгер домовилися про реконструкцію частини будівлі терцентру із ремонтом системи опалення, заміни електропроводки, монтажу системи водопостачання та водовідведення.

У відремонтованих кімнатах будуть проводити свій вільний час громадяни похилого віку відділення денного перебування. Завдяки відновленню приміщення та розширенню простору люди поважного віку, які проживають в Печенізькому районі, прийматимуть участь у створених гуртках за інтересами - вокальному, поетичному, гімнастичному, танцювальному, інших. У них з’явиться більше можливостей проводити свій вільний час за приємним спілкуванням. Також у відновлених кімнатах буде проводитись навчання для громадян похилого віку за програмою «Університет третього віку».

- Від ефективної роботи відділення денного перебування залежить покращення емоційного, психологічного та фізичного стану людей поважного віку. Розуміючи необхідність підтримки активного та здорового довголіття населення Печенізького району, районна рада приділяє велику увагу саме цьому соціальному напрямку. Власними зусиллями та із залученням коштів різних бюджетів територіальний центр отримав за останні два роки майже 450 тис грн. для встановлення сучасних енергозберігаючих вікон та дверей, а також облаштування кімнати здоров’я та відпочинку. У 2019 році робота в цьому напрямку продовжується. І ми щиро радіємо з того, що нам вдалося зацікавити соціальним проектом наших німецьких партнерів, - говорить Лариса Ярова. – Упевнена, реалізація проекту буде успішною, і завдяки йому ми покращимо якість надання соціальних послуг нашим людям поважного віку.

Обидві сторони підписали також невід’ємний компонент даної угоди «Кодекс ділової етики», який містить визнання і підтвердження згоди з положеннями статей та практик етичної поведінки з метою недопущення нанесення фінансових збитків проекту GIZ, або в цілому незадовільного виконання робіт чи завдання шкоди репутації проекту GIZ.

Довідково: в Печенізькому районі проживає 3064 пенсіонери. Комунальною установою «Печенізький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печенізької районної ради Харківської області» соціально-побутові послуги надаються 816 місцевим громадянам похилого віку та 82 громадянам похилого віку, які є внутрішньо переміщеними особами.