Оголошення про скликання чергової ХXXII сесії районної ради VІI скликання

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 28 лютого 2019 року №04 «Про скликання XXXII сесії районної ради VІІ скликання» скликається XXXII сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XXXII сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 21 березня 2019 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 09.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1.Про результати діяльності Чугуївської місцевої прокуратури Харківської областї на території Печенізького району.

2.Про звіт голови Печенізької районної ради про свою діяльність.

3.Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Печенізького району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 08 лютого 2018 року (із змінами).

4.Про виконання районної Програми «Освіта Печеніжчини» на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року (із змінами).

5.Про виконання районної комплексної Програми роботи з кадрами на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 08 лютого 2018 року.

6.Про затвердження районної комплексної Програми роботи з кадрами на 2019 рік.

7.Про виконання районної Програми «Молодь Печеніжчини на 2013-2017 роки», затвердженої рішенням районної ради від 21 лютого 2013 року.

8.Про затвердження районної Програми «Молодь Печеніжчини на 2019-2021 роки».

9.Про виконання Програми соціального захисту населення Печенізького району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2017 року (із змінами).

10.Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Печенізького району на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 20 грудня 2018 року.

11.Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та проведення конкурсів із визначення програм (проетів, заходів) та інших нормативно-правових актів, необхідних для проведення конкурсу.

12.Про надання пільг на тверде паливо та скраплений балонний газ готівкою.

13.Про затвердження Договору про організацію та фінансування витрат на надання спеціалізованої медичної допомоги населенню Печенізького району у 2019 році.

14.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.

15.Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».

16.Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Печенізького району майна із комунальної власності територіальної громади смт. Печеніги, с. П’ятницьке, с. Кицівка, с. Приморське.

17.Про затвердження Плану роботи Печенізької районної ради на 2019 рік.

18.Про внесення змін до рішення районної ради від 26 листопада 2015 року «Про утворення та обрання постійних комісій районної ради».

19.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. ДАНІЄЛЯН СЕРГІЯ АШОТОВИЧА для рекреаційного призначення (розташування будинку відпочинку «Лісова казка») на території Печенізької селищної ради (за межами населених пунктів) Печенізького району Харківської області.

20.Різне.