Лариса Ярова відвідала колектив соцпрацівників терцентру

В перший день весни голова районної ради Лариса Ярова та перший заступник голови районної ради Михайло Никитченко відвідали територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Очільники району привітали соціальних працівниць з наступаючим весняним святом та вручили колективу індивідуально виготовлені куртки, які дуже потрібні у виконанні важливої роботи соціальних робітників.

Лариса Ярова та Михайло Никитченко привітали соцпрацівниць квітами та цукерками. Голова районної ради відзначила, що робота соціальних працівниць, без перебільшення, стосується кожного в нашому районі.

Лариса Ярова разом із керівником терцентру Зоєю Пономарьовою та колективом соцробітників окреслили головні напрямки роботи щодо діяльності комунального закладу.

Разом запланували реалізацію заходів щодо проекту, підтриманого німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ» по співпраці з впровадження заходів по виконанню ремонтних робіт внутрішніх приміщень в будівлі територіального центру, а також реалізацію міні-проекту «Заради здоров’я людей», який передбачає придбання реабілітаційного обладнання, а також здійснення поточного ремонту будівлі територіального центру.