Мандрівка у шкільні роки випускників Артемівської школи

В Артемівському навчально-виховному комплексі, колишній середній школі, ось уже багато років не порушується давня традиція — щороку на початку березня збирати випускників різних років на зустріч у стінах рідної школи.

На зустріч, яка відбулась 2 березня 2019 року, прибули випускники різних професій, але усіх їх єднає почуття любові до рідної школи, яка збирає у своє коло тих, хто отримав тут путівку у життя.

У теплій атмосфері справді родинного свята зібрались в актовому залі колишні випускники, а тепер лікарі, вчителі, інженери, юристи, будівельники, водії, програмісти, бухгалтери, бізнесмени, ті, хто перебуває на заслуженому відпочинку. Ця зустріч принесла радість і допомогла пригадати ті часи, коли випускники 1969, 1979, 1989, 1994, 1999 років почули свій перший дзвінок, познайомилися з першою вчителькою, мали перші успіхи і невдачі, і навіть те перше кохання, яке вогником зігрівало юні серця. Перед гостями виступали юні артисти та ансамбль «Струмочок» сільського Будинку культури. Готуючись до свята, учні та вчителі Артемівського НВК разом зі своїм директором Валентиною Щеголяєвою зібрали велику кількість фотоматеріалів для інтерактивної презентації «Сторінками шкільного фотоальбому». Приємний сюрприз мав успіх. Випускники всіх поколінь побачили чудові фотокартки свого перебування в школі, адже пройшло вже 50, 40, 30, 25 та 20 років, як вони покинули поріг рідної школи. Залюбки прийнявши запрошення випускників, святкову зустріч відвідала голова Печенізької районної ради Лариса Ярова. Лариса Володимирівна добрими словами привітала учасників зустрічі: «Дорогі друзі! Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. Хоч залишивши стіни школи, ви розійшлися різними дорогами, але саме школа навчила вас вчитися. Усіх вас єднає одне – вогник любові до всього близького й рідного: школи, села Артемівка, нашої рідної України. Бажаю вам, щоб ця зустріч у храмі знань і дитинства стала незабутньою». Голова районної ради зазначила, що Печеніжчина пишається нинішніми успіхами Артемівського навчально-виховного комплексу та подякувала педагогічному колективу і його вихованцям. Лариса Ярова підкреслила, що Печенізька районна рада зі свого боку матеріально заохочує як педагогічних наставників, так і вихованців, творча робота яких здобула визнання на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Лариса Ярова також відзначила, що за останній рік районною радою зроблено багато добрих справ для розвитку Артемівської громади. Зокрема, спільними зусиллями збудовано сучасний багатофункціональний спортивний майданчик, здійснено ремонт у спортзалі та придбано необхідний спортивний інвентар. У 2019 році буде здійснено ремонт та технічне переоснащення актового залу НВК. Колишнім шкільним друзям: і тим, хто мешкає в селі, й тим, хто завітав на гостину до своєї малої Батьківщини, приємно було почути добрі слова про те, що село живе й розвивається. Зустріч із шкільним минулим - це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, події, поїздки та екскурсії разом із класом. Сльози, посмішки, здивування, обійми, поцілунки – усе злилося у єдиний гамір. Сивина посріблила скроні, у словах – виваженість і поміркованість, за плечима – великий життєвий досвід. У багатьох вже дорослі діти, підростають онуки, а у спогадах – дитинство.